tr

Bayer

Anasayfa » Bayer

Müşteri memnuniyeti kalite anlayışımızda önemli bir rol oynamaktadır. Ürünlerimizin kullanımı, şirketimizin uzmanları tarafından izlenir. Başarı gösteren ürünler, Şirketimizin geleceğinin garantisidir.

Fabrikamızın her biriminde çalışanlar, üretilen ürünlerin uygun kalitede olması için gerekli katkıyı sağlarlar.

Kalite, Çevre, Enerji ve İş Sağlığı Güvenliği, hedefler konarak sürekli geliştirilir. Her çalışan bu gelişime kendi fikirleriyle ve önerileriyle aktif olarak katılır.

Üretimin tüm aşamalarında, belirlenmiş kurallara uyularak ÇEVRE ve İNSAN SAĞLIĞI’na tehlike oluşturmayacak şekilde çalışılır. Üretimde doğru miktarda hammadde kullanılır. Ayrıca enerji kullanımının, emisyon ve atık miktarlarının minimum seviyede tutulması esastır. Bu sayede çevre kirliliğinin önlenmesine gayret edilir.

Bayer Türk, ürünlerinin kalitesini, çevre ve insan sağlığını güvence altına almak için, yasal gereklere ve ana firma Bayer AG ve Bayer CropScience AG’nin prensiplerine kesinlikle uyar.

ISO 9001, ISO 14001, TS OHSAS 18001 ve ISO 50001sistemlerinin uygulandığını takip etmek için fabrikada Kalite, Çevre, Enerji ve İSG Yönetim Temsilcisi görevlidir.

Kalite, Çevre, Enerji ve İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemleri ancak çalışanların sürekli eğitilmesi ile başarıya ulaşır.

Şirketimizde çalışanlar, aynı zamanda ürünlerimizin müşterisi ve toplumun bir parçasıdır. Çalışanların ve toplumun endişeleri ciddiyetle incelenir ve şirketin hedeflerinin belirlenmesinde tayin edici rol oynar.

Belirlenen şirket politikası ve hedeflerinin tüm çalışanlara ve topluma ilan edilmesi sağlanır.

Whatsapp
Gürsu Tarım
Gürsu Tarım
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?