tr

Fito Tohum

Anasayfa » Fito Tohum

Online Katalogu Görüntülemek için Tıklayınız…

FİTO CADIZ TOHUM GÜRSU TARIM’DA

1880 yılında Barcelona’nın Sant Martí de Provençals bölgesinde kurulmuş çok uluslu bir İspanyol şirketidir. Bu 130 yılı aşkın sürede, küçük bir tohum şirketinden, sebze çeşitleri ve geniş tarla tohumların genetik iyileştirme, üretim ve dağıtımı alanında sektörde lider çokuluslu şirketlerden biri haline gelmiştir.

Şirket, büyümeyi ve uluslararasılaşma mücadelesini göğüslemeyi başarmıştır. Bu büyümenin anahtarı, yıllık cirosunun %15’inden fazlasını aktardığı Ar-Ge ve İnovasyon’a olan bağlılığı olup, tarım sektöründe araştırmaya en çok yatırım yapan şirkettir.

Şu anda cirosunun %65’i, 70’ten fazla ülkedeki satışlarıyla ihracata denk gelmektedir.

Fitó Tohum, Akdeniz ve Güney Amerika pazarlarında açık ara liderdir ve 10 ülkede daha bulunan 10 şubesi ile birebir varlığını sürdürmektedir. Bu merkezlerin çoğunun kendi ofisleri, araştırma merkezleri, test alanları ve her tohumu iyileştirmek ve yerel toprak ve iklimlere adapte etmek için birlikte çalıştığı yüzlerce çiftçi bulunmaktadır.

Bağımsızlığımızı koruma ve aile işletmesi olma konusunda güçlü bir taahhüdümüz var. İşimiz, tohum üzerine uzmanlığımız aracılığıyla, işini geliştirmesine yardımcı olmak için çiftçi ile beraber çalışmaktır. Buna ek olarak, geniş bir tecrübeye sahip ve sektörü iyi tanıyan personelimizle, iyileştirmeler ve piyasa trendleri hakkında danışmanlıkta bulunmaktayız.

Whatsapp
Gürsu Tarım
Gürsu Tarım
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?